Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Współpraca z FM

Data dodania: 2012-11-20
Kategoria: Praca » Dam pracę
 

Poszukuję ludzi z pasją, upartych, cierpliwie dążących do celu, do współpracy przy tworzeniu silnej grupy dystrybutorów produktów FM Group.
Praca polega na sprzedaży, promowaniu produktów FM (perfumy, chemia gospodarcza, kosmetyki kolorowe) oraz na wspólnym stworzeniu silnej grupy dystrybutorów, z której każdy będzie czerpał duże zyski. Zarabiaj na sprzedaży i na polecaniu firmy innym.
Bardzo dobre warunki. Wysokie prowizje od sprzedaży grupy. Brak zobowiązującej umowy. Bardzo dobre produkty w promocyjnych cenach. Spróbuj... Nic nie tracisz a naprawdę można wiele zyskać. Wiecej informacji na-
http://pracafmgroup.blogspot.com/
ZAPRASZAM!
Dołącz do naszego ZESPOŁU.

Kontakt

JUSTYNA-justin210_1985@o2.pl

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat bolesławiecki - z siedzibą w Bolesławcu, drugi co do wielkości powiat województwa dolnośląskiego. W jego skład wchodzą gminy: Bolesławiec, Gromadka, Nowogrodziec, Osiecznica, Warta Bolesławiecka

Bliskość Borów Dolnośląskich oraz gór, bogactwo zabytków oraz przecinające powiat autostrady A4 i A18 czynią powiat bolesławiecki regionem niezwykle atrakcyjnym turystycznie.

Poza tym powiat poszczycić się może prężnie rozwijajacą się gospodarką, o czym świadczy mnogość zakładów produkcyjnych znajdujacych się na jego terenie - m.in. Zakłady Chemiczne Wizów, Zakłady Tkanin Technicznych Bonitex S.A., Bolesławieckie Zakłady Materiałów Ogniotrwałych Sp. z o.o. czy też Zakłady Ceramiczne Bolesławiec sp. z o.o.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola