Belka
Sobota, 10 Czerwca 2023   imieniny: Bogumił, Małgorzata, Edgar
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

BEZPŁATNE SZKOLENIA INFORMATYCZNE

 

Witam serdecznie!

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą BEZPŁATNYCH szkoleń informatycznych m.in. z zakresu obsługi Word, Excel, PowerPoint, Access Project oraz obsługa komputera i Internetu objętych dofinansowaniem ze środków Unii Europejskiej, które realizowane będą w ramach projektu: Szkolenia informatyczne dla pracowników z branż: hotelarstwo, turystyka, gastronomia i obsługa imprez masowych z woj. dolnośląskiego.

NIE CZEKAJ AŻ PRACODAWCA ZAPROPONUJE CI SZKOLENIE - ZGŁOŚ SIĘ SAM!

Szkolenia skierowane są do osób wykonujących pracę na terenie woj. dolnośląskiego w jednej z branż: hotelarstwo, turystyka, gastronomia i obsługa imprez masowych. Odbywają się we Wrocławiu oraz na terenie woj. dolnośląskiego w Wałbrzychu, Kłodzku, Legnicy, Jeleniej Górze,Bolesławcu.

Planujemy uruchomić szkolenia z obsługi MS Excel (na poziomie podstawowym i zaawansowanym) LOKALNIE W BOLESŁAWCU w październiku/listopadzie 2011r.

Każde szkolenie trwa 24 godziny. Szkolenia realizowane poza godzinami pracy uczestników.

Aktualny harmonogram szkoleń oraz dokumenty zgłoszeniowe można pobrać ze strony internetowej projektu: www.e2012.edukacja.com

Kontakt

W razie pytań prosimy o kontakt drogą mailową na adres e2012[<@>]dcedukacja.pl, telefonicznie pod numerem 71/3488119 lub przez stronę projektu www.e2012.edukacja.com

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat bolesławiecki - z siedzibą w Bolesławcu, drugi co do wielkości powiat województwa dolnośląskiego. W jego skład wchodzą gminy: Bolesławiec, Gromadka, Nowogrodziec, Osiecznica, Warta Bolesławiecka

Bliskość Borów Dolnośląskich oraz gór, bogactwo zabytków oraz przecinające powiat autostrady A4 i A18 czynią powiat bolesławiecki regionem niezwykle atrakcyjnym turystycznie.

Poza tym powiat poszczycić się może prężnie rozwijajacą się gospodarką, o czym świadczy mnogość zakładów produkcyjnych znajdujacych się na jego terenie - m.in. Zakłady Chemiczne Wizów, Zakłady Tkanin Technicznych Bonitex S.A., Bolesławieckie Zakłady Materiałów Ogniotrwałych Sp. z o.o. czy też Zakłady Ceramiczne Bolesławiec sp. z o.o.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola