Belka
Wtorek, 20 Listopada 2018   imieniny: Edyta, Edmund, Anatol
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zespół NA ŻYWO Bolesławiec - Miłość w Zakopanem

 
Zainteresowanych zapraszamy do posłuchania nagrań zespołu NA ŻYWO. Wkrótce zaprezentujemy więcej nagrań! Może się spodoba ... youtu.be/qCBYcerrk3Y youtu.be/JaHLe5TkWo8 youtu.be/G9_hO-7cCTc youtu.be/a_wH1vATyjE youtu.be/k-KC2qBU3X0 Polecamy naszą stronę: web.facebook.com/zespolnazywo/ Jesteśmy bolesławieckim zespołem muzycznym w 5 osobowym składzie. Gramy głównie na imprezach okolicznościowych (wesela, studniówki, zabawy, itp). Połączyła nas muzyka. Cieszymy się wspólnym graniem, to jest nasza siła napędowa. I choć każdy z nas jest inny, to musimy być podobni ... przecież jesteśmy ze sobą już 11 lat – i to nie tylko na scenie.

 


NA ŻYWO Zespół muzyczny - Bolesławiec
 
Data pliku video: 2018-03-27, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat bolesławiecki - z siedzibą w Bolesławcu, drugi co do wielkości powiat województwa dolnośląskiego. W jego skład wchodzą gminy: Bolesławiec, Gromadka, Nowogrodziec, Osiecznica, Warta Bolesławiecka

  Bliskość Borów Dolnośląskich oraz gór, bogactwo zabytków oraz przecinające powiat autostrady A4 i A18 czynią powiat bolesławiecki regionem niezwykle atrakcyjnym turystycznie.

  Poza tym powiat poszczycić się może prężnie rozwijajacą się gospodarką, o czym świadczy mnogość zakładów produkcyjnych znajdujacych się na jego terenie - m.in. Zakłady Chemiczne Wizów, Zakłady Tkanin Technicznych Bonitex S.A., Bolesławieckie Zakłady Materiałów Ogniotrwałych Sp. z o.o. czy też Zakłady Ceramiczne Bolesławiec sp. z o.o.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola