Belka
Piątek, 7 Maja 2021   imieniny: Ludmiła, Gizela, Benedykt
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Oddając Krew - Ratujesz życie!

Data publikacji: 2019-06-24, Data modyfikacji: 2019-06-27
A A AWydrukDrukuj  
 
Oddając Krew - Ratujesz życie!

Uwaga Krwiodawcy! Krwi nie da się wyprodukować - tylko drugi człowiek może przekazać ten cenny Dar!Krew potrzebna jest zarówno niemowlęciu jak i seniorowi. Podajemy ją wtedy: gdy pacjent jest leczony onkologicznie, gdy miał wypadek oraz podczas ciężkiej operacji. Zapraszamy chętnych już od 24.06 do 28.06 na Pl. Piłsudskiego 1C, w godz: 9:30 - 13:30. Podczas tej ostatniej przedwakacyjnej akcji wspierać nas będzie bolesławiecka policja, która będzie oddawała krew na hasło "100 litrów na 100 lecie Policji". Zachęcamy do bycia bohaterem!To tylko 450 ml, a może uratować aż 3 osoby!

RCKiK Wałbrzych
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat bolesławiecki - z siedzibą w Bolesławcu, drugi co do wielkości powiat województwa dolnośląskiego. W jego skład wchodzą gminy: Bolesławiec, Gromadka, Nowogrodziec, Osiecznica, Warta Bolesławiecka

  Bliskość Borów Dolnośląskich oraz gór, bogactwo zabytków oraz przecinające powiat autostrady A4 i A18 czynią powiat bolesławiecki regionem niezwykle atrakcyjnym turystycznie.

  Poza tym powiat poszczycić się może prężnie rozwijajacą się gospodarką, o czym świadczy mnogość zakładów produkcyjnych znajdujacych się na jego terenie - m.in. Zakłady Chemiczne Wizów, Zakłady Tkanin Technicznych Bonitex S.A., Bolesławieckie Zakłady Materiałów Ogniotrwałych Sp. z o.o. czy też Zakłady Ceramiczne Bolesławiec sp. z o.o.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola