Belka
Poniedziałek, 19 Listopada 2018   imieniny: Elżbieta, Seweryn, Paweł
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Film konkursowy "BEZPIECZNY SENIOR" - wersja pełna. ZSE Bolesławiec

 
Zespół Szkół Elektronicznych im. I. Domeyki w Bolesławcu Praca konkursowa "Bezpieczny senior". Przygotowanie filmu - Zespół Telewizji Szkolnej Wystąpili: Rafał - Amadeusz Skorupka Michał - Szymon Grabarz Radek - Amadeusz Gregoryński Dziadek - Serhij Yanik Wnuczek - Marcin Wołoszyn Policjant - Jacek Myjkowski Zdjęcia - Jan Kwiatkowski Udźwiękowienie - Marcin Wilczak Scenariusz i reżyseria - Marta Nowacka Montaż - Arkadiusz Fleszar Opiekun - Grzegorz Chudzik Podziękowania dla Komendy Powiatowej w Bolesławcu Film "Bezpieczny senior" został przygotowany w ramach konkursu: "Babciu nie oddawaj pieniędzy - to nie akcja policyjna!!!" Konkurs filmowy ogłoszony przez dolnośląską Policję ma na celu edukowanie społeczeństwa z zakresu oszustw na szkodę seniorów metodą na tzw. „policjanta”, dotarcie do osób starszych, samotnie funkcjonujących, mało aktywnych, które nie integrują się w życiu społecznym, propagowanie wiedzy o bezpieczeństwie, zaangażowanie dzieci i młodzieży w twórcze działania na rzecz seniorów, a także edukację dzieci i młodzieży z zakresu bezpieczeństwa osób starszych i kształtowanie właściwych relacji międzyludzkich i rodzinnych.

 


Zespół Szkół Elektronicznych w Bolesławcu
 
Data pliku video: 2018-03-01, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat bolesławiecki - z siedzibą w Bolesławcu, drugi co do wielkości powiat województwa dolnośląskiego. W jego skład wchodzą gminy: Bolesławiec, Gromadka, Nowogrodziec, Osiecznica, Warta Bolesławiecka

  Bliskość Borów Dolnośląskich oraz gór, bogactwo zabytków oraz przecinające powiat autostrady A4 i A18 czynią powiat bolesławiecki regionem niezwykle atrakcyjnym turystycznie.

  Poza tym powiat poszczycić się może prężnie rozwijajacą się gospodarką, o czym świadczy mnogość zakładów produkcyjnych znajdujacych się na jego terenie - m.in. Zakłady Chemiczne Wizów, Zakłady Tkanin Technicznych Bonitex S.A., Bolesławieckie Zakłady Materiałów Ogniotrwałych Sp. z o.o. czy też Zakłady Ceramiczne Bolesławiec sp. z o.o.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola